Чавунний казан. Незамінний помічник на природі і на кухні!

Уявіть плов. Ароматний, смачний, розсипчастий. Справжній узбецький плов з тандира. А де найкраще готувати таке блюдо? Звичайно, в чавунному казані. Адже за якість і смак будь-якої страви відповідає і правильно обраний посуд. А в гарному чавунному казані ви зможете приготувати не тільки смачний плов, але і юшку, рагу, куліш і багато інших страв. Ваші близькі будуть в захваті від вашого столу. І щоб ви завжди радували друзів і рідних кращими стравами, у статті більш докладно розглянемо, який казан кращий і як правильно за ним доглядати .

Головною особливістю справжнього чавунного казана є відсутність плоского дна і його напівсферична форма. Завдяки таким характеристикам, жар в посуді рівномірно розподіляється і стіни одночасно по всьому об'єму прогріваються. Всі продукти в казані отримують однакову теплову обробку.

Але, на жаль, такий казан не поставиш на домашню плиту. Для приготування в домашніх умовах краще вибирайте кастрюлю ВОК або чавунну кастрюлю. А казан більше підходить для приємних посиденьок на природі та приготування плову на відкритому вогні, наприклад, на багатті або в тандирі.

Також при виборі казана є ще одна особливість. Скількох людей ви хочете не залишити голодними? Якщо ви віддаєте перевагу колу найближчих друзів, то вам підійде посуд на 6-8 літрів. Для більшої компанії, наприклад, чоловік 20, зупиняйте свій вибір на казані об'ємом в 12 літрів. Ну а якщо вашим головним завданням залишається нагодувати великий стіл гостей, то казан на 22 літра - саме те, що вам треба.

А от купити хороший і якісний казан з литого чавуну ви зможете в інтернет-магазині shamot.UB.ua. Такий матеріал, як чавун, практично вічний. Він не боїться перегріву і механічних пошкоджень, не виділяє шкідливих і небезпечних речовин, не деформується. Але як і будь-який посуд, казан з чавуну любить правильний догляд!

У першу чергу, після покупки перед використанням виконайте кілька простих маніпуляцій: спочатку дуже добре промийте посуд, а потім нагрійте на плиті до 100 С. Можна додати дрібку солі, яка зможе увібрати в себе зайве. Після цього знову ж вимийте казан і на ще теплий казан нанесіть дуже тонкий шар рослинної або оливкової олії. Без цих нескладних дій краще не використовувати казан для приготування продуктів, які містять різні харчові кислоти: оцтову, лимонну, молочну.

Також запам'ятайте. Після використання казан треба добре і ретельно вимити щадним миючим засобом. Далі просушити на плиті і змастити його олією. Не варто також зберігати приготовлені страви в посуді.

Не варто турбуватися, що з часом казан стане гіршим. Часте використання зробить його кращим, і ваші страви приноситимуть вам все більше радості.

Тепер, коли ви знаєте основну перевагу чавунного казана і чавунного посуду, і як правильно використовувати його, залишилося тільки вибрати і купити тандир. А зробити це ви зможете в нашому інтернет-магазині shamot.ub.ua. Величезний вибір і кращі ціни для вас.