Купити тандир. Унікальна піч східного походження

Як тільки сонечко нас починає гріти і своїм теплом кличе на вулицю,значить настав час відпочинку, а разом з ним і час пікніків та шашлику на природі. Кожна людина любить ароматний і смачний шашлик, і будь-яка знаюча людина скаже, що найкращий шашлик виходить тільки в печі з шамотної глини. Але перш ніж купити тандир слід дізнатися, які є види печі тандир і як зробити правильний вибір.

Тандир можна розділити на такі категорії:

- Професійні Промислові тандири;
- Побутові (переносні) Утепленні тандири.


Промислові тандири призначені для ресторанів і кафе. Ви зможете приготувати в печі тандирі різні страви, навідь методом томління. Цей метод відомий тим, що при тривалому збереженні однакової температури відбувається повільне тушкування продуктів, завдяки чому всі страви відрізняються ніжною консистенцією і приголомшливим смаком. Таким способом можна готувати різні страви тільки в російській печі або в утепленному тандирі.Побутовий тандир потрібен для використання в колі друзів і близьких. Він добре впишеться в інтер'єр Вашого будинку і зможе прикрасити садову ділянку. Ви з переносним тандиром зможете радувати свою сім'ю і своїх друзів корисною їжею. А смак і аромат страв нікого не залишить байдужим. Використовуючи переносну керамічну піч, всього за один розпал Ви зможете приготувати близько 16 шампурів шашлику. А також смачну самсу і ароматні перепічки. Той, хто одного разу спробував м'ясо з тандира тепер завжди буде віддавати перевагу саме йому.

Якщо Ви визначилися з вибором тандира, то не забудьте, що обов'язково також придбати і двоярусну сітку з харчової нержавійки, яка дозволить Вам приготувати будь-яку їжу. А от купити тандир та аксесуари до нього Ви зможете в інтернет-магазині тандирів shamot.ub.ua . У нас широкий вибір печі, а при виникненні питань наші фахівці зможуть Вам допомогти.