Який тандир краще: поради та особливості

Все більше людей надають перевагу здоровому харчуванню. Смачну і корисну їжу дуже зручно готувати в печі тандир. Що ж це таке?

У Вікіпедії тандир визначається як вирита в землі піч для випікання тонкого хліба та іншої їжі. Такі печі дуже поширені на Кавказі та в Середній Азії, однак не рідкість вони й в Україні. Страви, приготовані в тандирі, дуже смачні, тому вони популярні не лише в ресторанах кавказької кухні, але й бажані на кухнях господинь. Якщо хочете придбати таку "чудо-піч" для домашнього вжитку чи бізнесу, важливо визначитися: який тандир краще саме для вас? Спробуємо розібратися.

1. Призначення тандиру. Потрібно з'ясувати, де Ви будете використовувати тандир: для бізнесу, дачі чи просто у домашньому вжитку. Для побутового вжитку підходять такі: побутовий утеплений "кочовик", "бочка" або "великий". Вони стануть ідеальним надбанням для великих сімей або компаній. Для бізнесу найкраще підійде побутовий утеплений "великий" та промисловий.

2. Розмір тандира. Ці печі бувають різними по висоті та ширині, але основним параметром є їх внутрішній об'єм. Об'єм тандиру впливає на те, скільки дров можна в нього покласти для збереження температури. Від об'єму залежить і довжина шампура, розмір і діаметр сітки та об'єм самого казана. Також важливо, як часто Ви будете готувати.

3. Форма. Найбільш популярними є такі форми: глечик, бочка, дзвін. Чи вищий тандир, тим довший шампур та інші аксесуари.

4. Велика ширина горловини зазвичай дозволяє зручно та безпечно виготовляти коржі. Чим більша горловина - тим більший казан можна в нього опустити, відповідно до цього, і кількість приготованої страви (плов, куліш) збільшиться.

5. Товщина оковки впливає на зовнішній вигляд тандиру та дозволяє утримувати форму виробу. Зазвичай для оковки використовується чотирьохміліметрове залізо. Цього достатньо для того, аби продовжити експлуатаційний термін тандиру та запобігти виникненню тріщин, які призводять до вивітрювання тепла та псування печі.

6. Перевага тандирів нашого виробництва - наявність теплового замка. Він призначений для збереження тепла у тандирі. Тепловий замок являє собою додаткове кільце на кришці або всередині горловини пічки.

7. Додаткове утеплення тандиру дозволяє утримувати тепло ще довше, створюючи ефект "російської печі", яка призначена для "млоїння" м'яса та інших продуктів. Це також забезпечує збільшення тривалості роботи до 8 годин.

8. Ну, і, звичайно, дизайн. Дизайн тандиру може бути представлений у вигляді імітації каменю, мозаїки та з зображенням кельтського орнаменту. Наша компанія також пропонує створити індивідуальний дизайн за Вашим замовленням. Це може бути герб, логотип або малюнок, який Вам до вподоби.

Отже, в залежності від призначення та обсягів приготування страв, Ви можете обрати той чи інший тандир. Наша компанія пропонує Вам тандири як для побутового використання, так і для розвитку бізнесу. Також на нашому сайті Ви можете знайти горщики для квітів, вази, садову кераміку та купити посуд з чавуну. Замовлення приймаємо з усієї України.